wydminy.info Postep

Najlepszy samochód rodzinny

nawigacja.city-traffic.com.pl

Samochód dla rodziny wybierany jest ze szczególną rozwagą – w grę wchodzi przecież komfort i bezpieczeństwo naszych najbliższych. Przed rodzinnym autem staje wiele zadań – codzienne wycieczki do szkoły i do pracy, pomieszczenie pokaźnych zakupów z marketu to tylko niektóre z nich. Rodzinny samochód musi być na tyle przestronny, żeby bez problemu można było zamontować w nim dziecięcy fotelik i pomieścić pokaźną gromadkę pasażerów.

Powinien też być funkcjonalny – najlepiej, żeby w bagażniku zmieściły się nie tylko zakupy, ale też wózek czy dziecięcy rowerek. Auto powinno być wreszcie niedrogie w utrzymaniu. Spośród samochodów japońskich, warta polecenia dla rodziny jest na przykład Honda CR-V 2.

2 i-CTDi. Model jest nie tylko pojemny i wygodny, ale też ceniony ze względu na swoją trwałość. Z samochodów włoskich z kolei warto zwrócić uwagę na Fiat Doblo 1.

9 JTD z pokaźnym bagażnikiem. Auto jest też cenione ze względu na niski wskaźnik awarii. Aut spełniających takie kryteria jest oczywiście więcej – warto jednak wziąć pod uwagę te dwa modele.